Přejít k hlavnímu obsahu

Vzdělávání

Z vlastní zkušenosti víme, že pravděpodobnost využití nové dovednosti v každodenním životě zvyšuje prožitek, vlastní zkušenost. Proto vám chceme nabídnout praktické workshopy, kde si můžete psychotělocvik a všechny pomůcky vyzkoušet. Osvojíte si různé typy relaxačních a pohybových cvičení. Získáte nápady, jak podporovat v relaxaci a zdravém pohybu děti a dospívající.

workshop Psychotělocvik - relaxační cvičení pro praxi

Psychotělocvik - relaxační cvičení pro praxi

Cíl workshopu: Vyzkoušíš si hravá relaxační cvičení, která můžeš velmi snadno využívat jako praktickou psychohygienu nebo jako prevenci vzniku psychických i somatických obtíží. Cvičení jsou velmi jednoduchá, vhodná pro kohokoli. Využít je mohou děti, dospívající i dospělí. Věříme, že vědomě relaxovat a zdravě se hýbat může opravdu každý. Pokud již nějakou formu relaxace provádíš, doufáme, že získáš další inspiraci, jak se o sebe dobře starat.

Rozsah workshopu: 3 – 5 hodin (dle dohody s účastníky)

Počet účastníků: ideálně 10 (nebo dle domluvy)

Realizace: aktuálně nabízíme workshopy po domluvě pro pracovní kolektivy, pedagogy, psychology, zdravotnická zařízení, od školního roku 2021/2022 plánujeme nabídnout workshop rodičům a dalším zájemcům o relaxaci. Bližší informace Vám rádi zašleme.

 

 

 

brožura emocePsychotělocvik - pomocníci pro zvládání emocí

Cíl workshopu: Zaměříme se na emoce a jejich projevy v těle. Jak tělo při emocích funguje? Kde v těle emoce vnímáš a cítíš? Jak tvé tělo na emoce reaguje? Reakce těla si uvědomíš a pojmenuješ.

Rozsah workshopu: 3 – 5 hodin (dle dohody s účastníky)

Počet účastníků: ideálně 10 (nebo dle domluvy)

Realizace: aktuálně nabízíme workshopy po domluvě pro pracovní kolektivy, pedagogy, psychology, zdravotnická zařízení, od školného roku 2021/2022 plánujeme nabídnout workshop rodičům a dalším zájemcům o relaxaci.

 

Po domluvě je možné nabízená témata spojit a vytvořit workshop na míru organizaci a potřebám jednotlivých pracovníků.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.